Çekme Boru, Çelik Boru, Parlak Boru, Polisajlı Boru, Özar Metal

Çekme Boru üretimi ile birlikte birçok sektörde kullanılabilecek borular hazırlanmaktadır. Bu boruların özelliği dayanıklı olması ve farklı sektörlerin kullanımına uygun olmasıdır. Dikişsiz çekme boru imalatı da yapılabilir.

Çelik Boru üretiminde dikkat edilen ise çeliğin oksitlenme yapmaması, basınca ve yüke karşı dirençli olmasıdır. Paslanmaz çelik borular uzun süreler kullanılabilir. Kaliteli ve uzun ömürlü boru çeşitleridir. Parlak Boru ile sektörlerin bu ihtiyacına da cevap verilmektedir. Özar Metal olarak kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmaktayız. 

Polisajlı Boru ürünlerimizde de diğer ürünlerimiz gibi kaliteli ve dayanıklı bir yapıya sahip olmalarını gözetiriz. Farklı sektörlerde kullanılabilecek bu boru çeşitleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

. Gerek kalitesi gerekse dayanıklılığı ile yıllara meydan okuyacak boru çeşitleridir. Bu borular gerekli bağlantı ekipmanları temin edilerek kullanılmaktadır. Herhangi bir paslanmaz boru ihtiyacı karşısında dilerseniz ürün teminlerinizi Özar Metal ayrıcalıkları ile yapabilirsiniz.