Cep Telefonu Modelleri Makalesi

Sony Ericsson, Walkman® özelliğini cep telefonlarına taşıdı. Dünyanın bir ilk olan Walkman® cep telefonu W800i modeli özel hoparlörleri ve stereo kulaklıkları gerçek müzik keyfini cep telefonunda yaşayabilmeye olanak sağlamaktadır.
Sony Ericsson W800i, MP3 ve AAC müzik dosyası formatlarıyla uyumludur. W800İ ile birlikte gelen 512 MB Memory Stick Pro Duo bellek kartı, telefonun 125 şarkı depolayabilmesini sağlamaktadır.

Sony Ericsson w900i
Döner hareket özelliğine sahip Sony Ericsson W900i bir 3G Walkman® telefondur. En gelişmiş 3G şebeke servislerini desteklediği için istenilen her yerde müzik dinleme imkanı sağlamaktadır. Geniş ekranı sayesinde mobil video izlemek tam anlamıyla bir keyfe dönüşmekte, ses kalitesi dijital bir müzik çalar kapasitesine sahiptir. Otofokus özellikli 2 megapiksel kamerası ile fotoğraflarınızı telefonunuzdan doğrudan gönderebileceksiniz.
Nokia 6680
Nokia 6680, iki entegre dijital kamerasıyla telefonunuzdan yüz yüze video çağrısı yapabiliceğiniz başarılı ve görüntülü bir Smartphone’dur.
Nokia 6680 ayrıca, video paylaşım özelliğine sahiptir. Bu sayede, çağrı esnasında videoklipleri paylaşabilir, görüntüleyebilir, yüksek çözünürlüklü 262, 144 renkli ekranıyla e-posta alıp gönderebilir ve eklenmiş dosyaları görüntüleyebilme imkanına sahip olabilirsiniz.
Moto Razr V3 
Olağanüstü performans için uzmanca tasarlanan Moto Razr V3, ultra ince tasarımının yanında MPEG4 video oynatma, Bluetooth kablosuz bağlantı, dijital kamera ve bunlar gibi bir çok özelliği barındırmaktadır. İnce tuş takımı, küçük dizaynı ve metal yüzeyi ile V3 performansı kadar görüntüsüyle de dikkati çekmektedir.