Maddeler Makalesi

 Ne yazık ki gençlerin bi çoğu ergenlik döneminin insanlara yaşattığı psikolojinin ardından bu tür maddeleri kullanmaktadır.

 Temennim kullanan herkezin bir an önce tedavi olmasıdır.

 Yalnız bizim gençlerimizin kanı çok hızlı olduğu için bu tür maddeleri kullanmanın büyüklük olduğunu ve herkezin kendisinden cekindiğini zannederek malesef ki bu maddeleri kullanırlar.


 Aslında çektiği her duman veya aldıqı her yudumun hem bu dünyada hemde öteki dünyada zararını göreceğini kendisi de bilir amma ve lakin bi defa bu tuzağa düşmüştür ve kendi kendine ben ne yapıyorum dediğinde ise ne yazık ki çok geç olacaktır...

 Peki ne yapmak lazım diye soracak olursanız kesinlikle çocuklarınızın beyin gelişimini ters yönde etkileyecek çevreden uzak tutmak hatta gerekirse o şehirden çıkmak lazım aksi taktirde acı cekecek olan yine anne babası ve kendisi olacaktır...

 Eqer ki ben bulaştım kurtulmak istiyorum diye düşünen olursa tek bir çözüm olduqunu söylemem gerek size o maddeleri unutturucak birileriyle vakit geçirmek veya unutturucak birşeyler yapmak lazım örneğin bi kız arkadaşıyla vakit geçirmek çoğu zaman gençlerimizin istekleri sırasında en önde gelenidir.
Öyle bi sansınız yoksa mesela playstation veya internet atari vs. gibi şeylerle uğraşmak insana kesinlikle maddeleri unutturacaktır..

 Uzatmadan Bulaşanlara Geçmiş Olsun Bulaşmayanlarında kesinlikle bulaşmaması düşüncesinde benimle birlikte bütün ülkenin böyle istediğini düşünüyorum gençlerimizin erimemesi için hepimiz elimizi taşın altına koyalım.
Şu da bir Gerçek ki bu konuda en çok iş anne babaya düşüyor.