Evden Eve Nakliye Rehberi Makalesi

EVDEN EVE NAKLİYAT KURALLARI

Evden Eve Nakliye sisteminde koli ve paketleme malzemeleri çok önemlidir. Bu şekilde taşınacak malzemeler taşınmaya hazır duruma getirilir. Tüm koli ve paketler numaralandırılır ve içlerindeki eşyaların listesi belirtilir.

 

  EVDEN EVE MOBİLYA NAKLİYATI

Mobilyalar dikkatle bir usta tarafından söküldükten sonra kraft kağıtlı havalı naylonlara sarılr ve muhafaza olur. Evden Eve nakliyeye hazır duruma getirilir.

  EVDEN EVE YATAK, SANDALYE, KOLTUK NAKLİYATI

  Malzemeler strech ile kaplanıp, kraft kâğıtlı havalı naylon ve kartonlar ile paketlenir. Evden Eve Nakliyesi yapılır.

    EVDEN EVE ŞİFONYER, CAMLI VİTRİN GRUBU, YEMEK MASASI, KOMODİN, SEHPA VE BÜFE NAKLİYATI

  Bu malzemeler özel köpük profillerle köşeleri sarılır ve strech ile sabitlenir. Kraft kağıtlı havalı naylon ile sarılarak muhafaza altına alınır. Evdeneve Nakliyesi olur.

    EVDEN EVE BEYAZ EŞYA NAKLİYATI

  Demonte edilen beyaz eşyalar sabitleme vidaları takılıp Kraft kağıtlı havalı naylonlarla paketlenir ve kartonlarla muhafaza altına alınır. Evden eve Nakliyeleri yapılır.

    EVDEN EVE ELEKTRONİK MALZEME NAKLİYATI

  Elektronik eşyalar Kraft kağıtlı havalı naylon ile ve köpük veya beyaz kağıt ile sarılır böylece kolilenir veya sandıklanır. Evden eve Nakliyatları yapılır.

  EVDEN EVE   AYNA, CAM VE HASSAS KIRILACAK EŞYA EŞYA NAKLİYATI
  Özel kağıtlar ve havalı naylonlarla sarılır, kolilenir, paketlenir. Büyük ayna ve camlar için özel tahta sandık yapılması gerekir ve köpük ile beslenir, paketlenir. Nakliye için uygun duruma getirilir.

    EVDEN EVE ANTİKA, ÖZEL SERAMİK, ÖZEL PORSELEN, DEĞERLİ YAĞLI BOYA TABLO NAKLİYATI

  Evden ev Nakliyede antika, seramik, resim vs gibi yüksek değerli eşyalar özel hazırlanmış ağaç sandıklarla güvenli bir şekilde taşınır .

    EVDEN EVE AVİZE, LAMBA, AYDINLANMA SİSTEMLERİ NAKLİYATI

  Demonte edilen avizeler ve lambalar özel hazırlanmış tahta sandıklarla evden eve nakliyeye uygun hale getirilirler.

    EVDEN EVE ELBİSE, GİYECEK NAKLİYATI

 Evden eve nakliyede elbise ve giyecekler askılı koliler ile taşınırlar. Çekmeceler içinde yatay durumda bulunan elbiselerse özel koliler ile taşınır.


    EVDEN EVE AYAKKABI, ÇANTA, VALİZ NAKLİYATI

  Ayakkabı, çanta ve valizlerin kâğıt ile sarılarak kolilenmeleri gerekir. Bu tür malzemelerin taşımaya hazır hale getirilmesinde genelde küçük koliler kullanılmalıdır.

    EVDEN EVE MUTFAK MALZEMESİ NAKLİYATI

Evden eve mutfak malzemesi nakliyatında havalı naylonların  kullanılması ve ayrı ayrı paketlenmesi gerekir. Bu şekilde evden eve nakliyeye hazırlanır.

    EVDEN EVE BANYO, TUVALET VE TEMİZLİK MALZEMELERİ NAKLİYATI

  Banyo malzemeleri cinsine göre ayrılarak kolilenir. Evdeneve Nakliyat durumuna uygun hazırlanır